KDO MI PORADÍ ?

"Pridat odkaz (SUBMIT)" znamená: odeslat zprávu.

Vaše jméno (přezdívka):
Váš e-mail:
Text otázky/ odpovědi:

Kronika.sk - kniha návštev
Zpět

9922 návštěv

Otázka nebo odpověď.

|<< << <
3/34
> >> >>|



Jméno (přezdívka): Jum

Otázka/ odpověď: Lukáši, s dotazy na Mgr. Petra Hromadu se můžeš obrátit přímo v našich expertech nebo na http://www.minarcik.cz/experti/petr.htm
Pondelok 09. 10. 2006 o 13:01:04 # 392662

Jméno (přezdívka): Jum

Otázka/ odpověď: qaku, bezprostřední účinek pervitinu se u většiny projevuje zrychleným myšlením (mimo kontext), hyperaktivitou nebo třeba podrážděností a podezřívavostí. Po doznění účinku (6 - 24 hod.) nastává útlum, člověk pak dlouho spí a probouzí se bez nálady. Rozpoznat užití by se mělo jednoduše tak, člověk je jiný, než jak jej běžně znám, v případě pervitinu má rozšířené zorničky a zvýšený tep. Ideální by však bylo se zeptat a získat důvěryhodnou odpověď. V případě, kdy je člověk pod vlivem drogy, doporučuji však vyčkat s dotazy, až se z toho vyspí. Rovněž doporučuji vyhledat si věrohodné informace o užívání pervitinu v knihovně nebo prostřednictvím internetu na garantovaných webových stránkách.
Pondelok 09. 10. 2006 o 10:35:23 # 392633

Jméno (přezdívka): Lukáš

Otázka/ odpověď: Zdravím,omlouvám se za včerejšek.Zajímalo by mě kolik mám času ještě??Chci vám poděkovat a taky říct,že už nebudu votravovat zaručeně tam máte dost práce.Prosím vás jestli máte děti nedovolte tohle nikdy!!Mrzí mě že plácám váš čas...
Pondelok 09. 10. 2006 o 09:56:51 # 392624

Jméno (přezdívka): qak

Otázka/ odpověď: Čau, prosím Vás potřebovala bych nějak zjistit,jestli můj přítel šňupe peří...jak to poznám??nevyznám se v tom, on mi řekl, že s tím před 3 měsíci přestal, ale já nevím, zda se tomu dá věřit...moc děkuju
Nedeľa 08. 10. 2006 o 17:09:22 # 392458

Jméno (přezdívka): Mgr. Petr Hromada

Otázka/ odpověď: Jak si to tady čtu tak doufám, že už je Lukáš v nemocnici ... to co popisuje je dost kritické. Jestli to čte, tak mu posílám e-mail a prosím aby mi v každém případě odpověděl.

Jako spolupracovník provozovatele tohoto serveru (a on také)přejímáme část odpovědnosti za lidi kteří se na nás obrátí a chceme této odpovědnosti i dostát.
Sobota 07. 10. 2006 o 09:05:20 # 392167

Jméno (přezdívka): Jum

Otázka/ odpověď: Lukáši, jistě víš, že na heroin vzniká rychle tolerance, tedy ke stejnému efektu potřebuješ vyšší dávku... Droga se pak nebere, aby ti bylo skvěle, ale aby ti nebylo tak hrozně špatně. Vedlejší účinky, nikoliv H, ale jeho špatné kvality, rizikové aplikace, nezdravé živototosprávy a sociálních podmínek (také otázka peněz) tě devastují také po zdravotní stránce. H nelze zvyšovat do nekonečna a po určité době organizmus selhává až člověku začne být jedno (rezignuje), co se stane dál a droga je mu nakonec také lhostejná.
Pak je až pudově důležite dopravit se k lékaři (třeba obvodnímu), protože už se nejedná o drogový problém ale zdravotní. Proto teď nic nechápej a pokus se dopravit na k lékaři nebo si přivolej lékařskou pomoc.
Piatok 06. 10. 2006 o 14:02:02 # 392044

Jméno (přezdívka): Lukáš

Otázka/ odpověď: Zdravím,máte pravdu dávky mi nestačí.Mužete mi to vysvětlit cože se to semnou děje??Dnes mám zas o 2kila mín a jediný co zvládám dneska je to,že bleju ani stát nemužu.Dověděl jsem se,že i ledviny vypovídaj službu a játra jsou těměř pryč asi to už nemá cenu co??Nechápu,že to došlo tak daleko...
Utorok 03. 10. 2006 o 17:06:17 # 391701

Jméno (přezdívka): Jum

Otázka/ odpověď: Lukáši, zvládnout sám doma abstinenční syndrom ve stavu, který popisuješ, je velice odvážné. Každopádně prober možnosti se svým kamarádem lékařem. Ale odhaduji, že ti doporučí detoxikaci s intenzivní lékařskou péči a medikací, protože nemůžeš ve svém stavu vědět, které z tvých tělesných funkcí mohou vykázat nějaké fatální selhání.
Tvou velkou výhodou je, že máš určitou motivaci, paradoxně v tom, že ti toho teď už nic moc nezbývá, že jsi u konce. Ocitl jsi se ve stavu toxického vyhoření a může ti být jedno, jest-li budeš mít další dávku nebo ne. Odhaduji, že ti dávka už stejně nepomáhá.
Odbornou lékařskou péči při detoxikaci bys neměl odmítat. Poddej se a nech tomu volný průběh. Tvé tělo a psychika to dokáží zvládnout.
Držím ti palce. Jura
Pondelok 02. 10. 2006 o 18:12:40 # 391530

Jméno (přezdívka): Lukáš

Otázka/ odpověď: Dobrý den,5 let beru háčko,chci stím přestat ale na léčení už jíd nechci šlo by to nějak zmáknout doma?Mám kamaráda kterej je doktor byl by semnou 24hodin ale nevím jak to udělat??Takhle dál už nemužu nechávám se brousit od buzíku za fet,mám pocit,že umírám mám bělmo žlutý vážim 39Kg mám 180cm ted mě našel kamarád tak jsem uněj,ruce mám samou bouli jak už nevím jak dál....
Pondelok 02. 10. 2006 o 16:47:55 # 391517

Jméno (přezdívka): Jum

Otázka/ odpověď: DLFTI, vážně máš asi problém. Marihuana je také nazývána přestupní drogou. Pokud ti tráva nestačí, což je relativní hodnocení, neznamená to, že tě pervitin posune někam dál. Naopak je zde veliké riziko, že rozbourá tvou marihuanovou psychiku a může tě to přivést do stavů, kdy je těžké předjímat co horšího se ti může stát. Doporučuji doopravdy zvážit, jest-li stojí za to, podstupovat daná rizika.
Ve věci dávkování pak nelze doporučit nic jednoznačného, obecně se uvádí 80 – 160 mg, je to však individuální a při nezvládnutém dávkování a užití mohou nastat vážné komplikace až smrt. A také určitě nemáš jistotu o kvalitě zboží. Ideální by bylo, kdyby byl při tvém experimentu po ruce lékař. Působit to může třeba 8 – 12 hod., ale opět je to nevyzpytatelné. V kombinaci s předchozím užíváním THC si můžeš navodit stavy s doživotními následky. Nikdy nemůžeš vyloučit vrozené dispozice k psychické poruše, které se třeba nemusí nikdy projevit, ale takto to chemicky spustíš.
Přeji ti dobré rozhodnutí, jinak hodně štěstí...
Pondelok 02. 10. 2006 o 10:53:03 # 391460

|<< << <
3/34
> >> >>|